Cube 2025 Numove 140 flashwhite´n´pink
Fabrieksgarantie inbegrepen.
Direct leverbaar, levertijd 3-7 werkdagen.
€ 399,00*
Direct beschikbaar, levertijd 3-7 Werktage
Productnummer: 850220
- Radwelt Gera
- CUBE Store Gera
- CUBE Store Hermsdorf
- CUBE Store Jena
- CUBE Store Plauen
- CUBE Store Nordhausen
- CUBE Store Weimar
- CUBE Store Zwickau
- CUBE Store Dessau
- CUBE Store Erfurt
- Ab Lager lieferbar
Evtl. nicht direkt abholbereit.
Bitte zuvor die Verfügbarkeit im Store telefonisch anfragen.
Productinformatie "Cube 2025 Numove 140 flashwhite´n´pink"
Leren fietsen is voor ons allemaal een overgangsrite en een lichte fiets maakt het proces net iets makkelijker. Het speciaal ontworpen frame en de vork van de Numove 140 zijn gebouwd met een laag gewicht in gedachten en afgestemd op onderdelen - zoals de CUBE stuurpen en de in Duitsland gemaakte Thun trapas - die ook licht en duurzaam zijn. Lichte wielen zijn voorzien van smalle banden en we hebben V-brakes gemonteerd voor en achter - met hendels, sturen en handvatten die zijn afgestemd op kleine handen - vanwege hun eenvoud en gebruiksgemak. Natuurlijk zijn we de veiligheid niet vergeten, daarom zijn alle randen afgerond en is de ketting volledig omsloten. En hoewel hij licht is, is hij ook gemaakt om kinderproof te zijn, dus hij kan gemakkelijk tegen een stootje als het zelfvertrouwen van je kind groeit.
Eigenschappen
| Doelgroep: | Kinderen |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Wielmaat: | 14 |
Gegevens volgens de fabrikant. Fouten en wijzigingen voorbehouden.
Frame
| Frame | Aluminium Lite 6061 |
Cockpit
| Balhoofdlagers | CUBE |
| Stuurpen | CUBE Aluminium Lite |
| Stuur | CUBE KIDS 450mm, Ø16mm |
| Handvatten | Natural Fit Kids16.0 |
Vering
| Voorvork | Aluminium Lite 0061 |
Aandrijving en remmen
| Remmen | Alloy V-Brake |
| Binnenlager | Thun Shorty-ML Sl, Square, 68mm BB Width |
| Cranks | ACID Numove 30T, 89mm, narrow Q-factor |
| Ketting | KMC HV500 |
Wielen
| Velgen | CUBE G2000, 16H |
| Voornaaf | Novatec SL |
| Achternaaf | KT-5JIR, 15T |
| Banden | Schwalbe Little Joe, 14 x 1.4 |
Overige onderdelen
| Pedalen | CUBE PP MTB |
| Zadel | Cube Kid incl Seatpost |
| Zadelklem | CUBE Varioclose, 31.8mm |
| Kettingbescherming | Acid |
Productinformatie
| Gewicht | 5,0 kg |
| Basiskleur | weiß |
| Kleur | flashwhite´n´pink |
spo.detail.tabContactForm.titleContactForm
Du kannst uns gerne über das unten stehende Formular benachrichtigen.
spo.detail.tabLeasingForm.titleLeasingForm
spo.detail.tabLeasingForm.contentLeasingForm Herstellerangaben
CUBE ist ein deutscher Fahrradhersteller mit Sitz im bayrischen Waldershof. CUBE bietet ein breites Spektrum an Fahrrädern, von Kinderrädern, über Mountainbikes und Rennrädern bis hin zum CUBE E-Bike, mit einem sehr guten Preis-Leistungs-Verhältnis.
Informationen zur Produktsicherheit
Hersteller:
Pending System GmbH & Co. KG
Ludwig-Hüttner Str. 5-7
95679 Waldershof - DE
Kontakt:
[email protected]
Sicherheitsinformationen:
Sicherheitshinweis des Herstellers











